Oro taksi

Užsakomieji skrydžiai
Oro taksi
VIP
Grupėms
Aviaturizmas
Spec. aviacijos darbai
Greitoji oro pagalba
Krovininiai
Prekyba orlaiviais
Konsultacijos
Paslaugos aviakompanijoms
Orlaivių dalys
Aviacinis draudimas
Apie mus
Nuorodos
Karjera

Kontaktai

Apie mus
Atgal

Įmonė "AEROSERVISAS" įkurta siekiant patenkinti augantį aviacinių paslaugų poreikį ir integruoti oro transporto galimybes į bet kurio verslo procesus. AEROSERVISAS- vienas pirmųjų aviacijos paslaugų brokerių Baltijos šalyse. Pagrindinė bendrovės veiklos kryptis - užsakomųjų skrydžių organizavimas privačiais orlaiviais, orlaivių nuoma ir pardavimas. Siūlome didžiausią orlaivių pasirinkimą Lietuvoje. Skrydžiai vykdomi į visas Europos šalis, tvarkaraštį derinant prie individualių Kliento poreikių.

Mūsų misija

- skleisti aviacijos paslaugų privalumus ir naudą verslui;
- plėsti verslo aviacijos paslaugų prieinamumą ir pasiekiamumą;
- taupyti Kliento laiką teikiant jam kokybiškas paslaugas;
- rasti labiausiai Kliento reikalavimus tenkinantį sprendimą.

Patirtis

Mūsų specialistų patirtis - pagrindinė bendrovės vertybė. Per 7 metus parduota daugiau nei 600 užsakomųjų skrydžių. Aviacijos paslaugų rinkos išmanymas ir betarpiška ilgametė veikla leidžia savo Klientams pasiūlyti nestandartinius oro transporto sprendimus bei palankiausiomis sąlygomis vykdyti skrydžius.

Kokybė

Į kiekvieną užsakymą žiūrime kaip į individualų projektą, ypatingą dėmesį skiriame procesų valdymui ir analizei. Įmonėje veikianti kokybės vadybos sistema garantuoja efektyvią ir kokybišką veiklą. Tikslus planavimas ir operatyvus koordinavimas, atsakomybė už pasirinktus rangovus ir atgalinis ryšys - pagrindiniai mūsų darbo principai.

 
Titulinis info@aeroservisas.lt English info@aeroservisas.lt Į viršų Dreams Factory Cessna Titulinis