Oro taksi

Užsakomieji skrydžiai
Oro taksi
VIP
Grupėms
Aviaturizmas
Spec. aviacijos darbai
Greitoji oro pagalba
Krovininiai
Prekyba orlaiviais
Konsultacijos
Paslaugos aviakompanijoms
Orlaivių dalys
Aviacinis draudimas
Apie mus
Nuorodos
Karjera

Kontaktai

Prekyba orlaiviais
Atgal

Jei Jūs ar Jūsų įmonės personalas skraido daugiau nei 200 val. per metus, tikriausiai nekartą jau esate pagalvoję apie „savo“ lėktuvą. Siūlome naujus, įvairių tipų verslo klasės orlaivius tiesiai iš gamintojo, o taip pat gero techninio stovio mažai naudotus orlaivius. Mūsų specialistai mielai Jums patars ir padės išsirinkti tinkamiausią variantą atsižvelgiant į Jūsų kelionių specifiką, geografiją ir planuojamą biudžetą. AEROSERVISAS- Jūsų vedlys orlaivio įsigyjimo procese iki pat registracijos.

Nauji orlaiviai pristatomi gamintojo kainomis, pirkimo sutartis sudaroma tiesiogiai su gamintoju. Bendradarbiaudami su regioniniais pardavimų atstovais kai kuriuos lėktuvų modelius galime pristatyti anksčiau nei siūlo gamintojas.

Įsigijus orlaivį, pasiūlysime pilną su orlaivio eksplotacija susijusių pasalugų paketą- įgulų paieška ir apmokymas, orlaivio techninės priežiūros organizavimas, skrydžių planavimas ir aprūpinimas, orlaivio angaravimas ir pan. Jei Jūsų planuojama metinė skrida yra nepakankama rentabiliam orlaivio panaudojimui- ne bėda, AEROSERVISAS siūlo sprendimą- dalies blok-laiko pirkimas iš Kliento. Toks veiklos modelis leidžia žymiai sumažinti skrydžio valandos savikainą.

Į orlaivio pirkimą žiūrime kaip į investiciją, kuriai galioja visi rinkos dėsniai. Iš patirties žinome, kad orlaivio pasirinkimo procesas nuo to momento, kai Klientas pasako „noriu“ iki to, kai pasako „perku“ gali užtrukti metus. Suprantama- tai atsakingas ir kruopštus darbas. Jeigu sau pasakėte- „noriu“, tai kreipkitės į mus dabar. Juolab, kad naujo orlaivio pristatymo terminas, priklausomai nuo lėktuvo tipo, gali trukti metus ir daugiau. Na o kol Jūs lauksite savo „sparnuoto paukščio“, tikimės pasiūlyti lanksčių sprendimų užsakomaisiais skrydžiais.

Titulinis info@aeroservisas.lt English info@aeroservisas.lt Į viršų Dreams Factory Cessna Titulinis