Oro taksi

Užsakomieji skrydžiai
Oro taksi
VIP
Grupėms
Aviaturizmas
Spec. aviacijos darbai
Greitoji oro pagalba
Krovininiai
Prekyba orlaiviais
Konsultacijos
Paslaugos aviakompanijoms
Orlaivių dalys
Aviacinis draudimas
Apie mus
Nuorodos
Karjera

Kontaktai

Orlaivių dalys
Atgal

Orlaivių operatoriams siūlome atsarginių dalių tiekimo, pirkimo, pakaitos, remonto, nuomos paslaugas. Per 7-rius metus suformuotas globalus tiekėjų, gamintojų, remontinių organizacijų bei logistikos tinklas. Prižiūrime visą tiekimo procesą nuo užsakymo patvirtinimo iki pirkinio gavimo. Atsarginės dalys yra sertifikuotos, suteikiama garantija.

Pirkimas

Kiekvienos detalės pristatymui galime pasiūlyti po keletą variantų iš skirtingų tiekėjų, kurie yra atrenkami atsižvelgiant į Jūsų poreikį, formuojamą laiko ir kainos veiksniais.

Pakaita

Jei detalės pirkimas ekonomiškai nenaudingas (retai gendanti dalis), mes siūlome pakaitą. Šiuo atveju Jus pirmiausia gaunate Jums reikalinga detalę, o veliau demontuotą analogą grąžiname tiekėjui.

Remontas

Jei turite atsarginių detalių "techninę vaistinėlę" ar yra reikalingas remontas nuimtai detalei atlikti, mes galime tuo pasirūpinti.

Nuoma

Kai nusimato brangios detalės ar agregato (variklis, važiuoklė etc.) remontas ar modifikacija, siūlome nuomą.

Techninės vaistinėlės formavimas

Siūlome "techninės vaitinėlės" agregatų/detalių sąrašo paruošimą bei pirkimų atlikimą. Vaistinėlė yra komplektuojama dažniausiai keičiamomis ir nusidėvinčiamomis detalemis, iš kurių nors vienai sugedus, lėktuvas negalėtų skristi arba jam butu uždrausta techninės ir kt. dokumentacijų reikalavimais.

Dėl dalių tiekimo rašykite: support@aeroservisas.lt arba skambinkite:+370 6 5555 300

Titulinis info@aeroservisas.lt English info@aeroservisas.lt Į viršų Dreams Factory Cessna Titulinis