Oro taksi

Užsakomieji skrydžiai
Oro taksi
VIP
Grupėms
Aviaturizmas
Spec. aviacijos darbai
Greitoji oro pagalba
Krovininiai
Prekyba orlaiviais
Konsultacijos
Paslaugos aviakompanijoms
Orlaivių dalys
Aviacinis draudimas
Apie mus
Nuorodos
Karjera

Kontaktai

Aviaturizmas
AtgalSkrydžio užsakymasDažniausiai užduodami klausimai

Plečiantis tarptautiniams verslo ir kultūrinio bendradarbiavimo ryšiams Lietuvą aplanko vis daugiau svečių iš užsienio. Kelionių organizatoriai nuolat ieško naujų, vis įdomesnių ir originalesnių, pramogų turistams. Mes siūlome naudotis užsakomųjų skrydžių galimybėmis plėtojant aviacinį turizmą.

Į kelionių planus įtraukti skrydžiai virš Nemuno kilpų ar Neringos kopų, virš Trakų pilies, Pažaislio vienuolyno ar kitų įžymių vietų palieka neišdildomų įspūdžių, ypatingų prisiminimų apie mūsų kraštą. Pramoginiai – apžvalginiai skrydžiai dažniausiai užsakomi vasarą, bet žemė savo grožiu Jus nustebins ir baltą žiemą, ir auksinį rudenį.

FotoFotoFotoFotoFotoFoto

Individualiai parengtu maršrutu lėktuvais gali būti skraidinami keli asmenys arba grupės iki 46 keleivių. Nuo 2005 metų "Aeroservisas", bendradarbiaudamas su bendrove "Skraidybos mokymo centras", vienintelis Lietuvoje siūlo pramoginius – apžvalginius skrydžius moderniu sraigtasparniu Robinson R-44. Šis orlaivis gali tūpti ne tik oro uostuose, bet ir Jūsų nurodytoje aikštelėje šalia sodybos ar ežero.

Vis dažniau pramoginius – apžvalginius skrydžius užsako verslininkai. Aviaturizmas – puiki priemonė darbuotojų motyvacijai palaikyti, komandinei dvasiai sustiprinti. Skrydžiai dovanojami ir ištikimiems verslo partneriams, klientams, įmonės svečiams. Organizuojant reklamines kampanijas, įvairias akcijas, apžvalginis skrydis tampa puikiu prizu ir siurprizu.

Titulinis info@aeroservisas.lt English info@aeroservisas.lt Į viršų Dreams Factory Cessna Titulinis